Zeta Endüstri, Kayma Demiri Dowel Bar, Bağlantı Demiri Tie Bar, Epoksi Kaplı İnşaat Demiri Rebar Üretiminde Küresel Başarı!

Zeta Endüstri 2010 yılında kurulmuş olup, inşaat sektörüne ve bu sektöre bağlı olan lider kuruluşlarına Kayma Demiri Dowel Bar, Bağlantı Demiri Tie Bar, Epoksi Kaplı İnşaat Demiri Rebar konusunda üretim hizmeti veren bir firmadır.

Şirketimiz; kurulduğu günden bugüne kadar kullanmış olduğu ürün kalitesini, üstün hizmet anlayışını, bilgi birikim ve tecrübesini, Türkiye’de ilk ve tek, dünyada ise çok az sayıda firmanın sahip olduğu ASTM’ye uygun imalat sertifikası ile kanıtlamayı başarmış ve bulunduğu sektörde saygınlığını devam ettirmiştir. ABD ve Avrupa standartları ile üretim yapan firmamızın sahip olduğu bu başarı şirketimizin gurur kaynağı olmasının yanında aynı zamanda sürekli olarak kendisini geliştirmesinde de büyük rol oynamıştır.

Zeta Endüstri olarak hedefimiz; Kayma Demiri Dowel Bar, Bağlantı Demiri Tie Bar, Epoksi Kaplı İnşaat Demiri Rebar üretim faaliyet alanlarında küresel başarıyı yakalamak ve bu başarıyı devam ettirmektir. Şirketimiz inşaat sektöründe yurt içinde ve yurt dışındaki tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızı, gerek yurt içinde iç piyasada gerek yurt dışında hedeflediğimiz ülkelerle yaptığımız stratejik iş birlikleri ile devam ettirmekteyiz. Çözüm ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Uluslararası standart donanımlarına sahip teknolojik alt yapımız, yine üst düzey teknoloji ve standartlarla üretilmiş makine ve ekipmanlarımız, yurt dışından aldıkları eğitimle kendini sürekli geliştiren profesyonel ekibimiz şirketimizin bugüne kadar olan başarılarında önemli pay sahibi olmuşlardır.

Zeta Endüstri Dünya ve Avrupa standartlarına uygun Kayma Demiri Dowel Bar, Bağlantı Demiri Tie Bar, Epoksi Kaplı İnşaat Demiri Rebar üreten Turkiye’nin ilk firması olma ünvanına sahiptir. Üretimini yapmış olduğumuz Kayma Demiri Dowel Bar, Bağlantı Demiri Tie Bar, Epoksi Kaplı İnşaat Demiri Rebar ürünlerinin birçok faaliyet alanı bulunmaktadır. Dünya’nın en büyük havayollarında kullanılan Kayma Demiri Dowel Barlar sertifikalı ürünlerdir ve Zeta Endüstri olarak Dünya’nın bir çok ülkesine bu konuda hizmet vermekteyiz.

Epoksi Kaplı İnşaat Demiri Rebar ürünleri aynı zamanda beton yol, köprü ve viyadük gibi yerlerin kullanımında da büyük önem taşımaktadır. Türkiye ve dünya genelinde Alışveriş Merkezi, kimyasal tesis, rezidans ve gökdelenler gibi yüksek yapıların, elektrik santrallerinin ve endüstriyel tesislerin sayısı hızla artmaktadır. Bu yapıların inşası sırasında şirketimizin üretmiş olduğu sertifikalı Epoksi Kaplı İnşaat Demiri Rebar ürünleri kullanılmaktadır.

Üretimlerimizi İstanbul’da bulunan tesisimizde gerçekleştirmekteyiz. Aylık Kayma Demiri Dowel Bar üretim kapasitemiz ortalama 500.000 adet olup, sipariş ve talep yoğunluğuna göre üretim kapasitemizi arttırmaktayız. Aylık Epoksi Kaplı İnşaat Demiri Rebar kapasitemiz ise 2.000 ton olup sipariş yoğunluğunda 3.000 tona kadar üretimimizi çıkarmaktayız. Üretim planlamamız nedeni ile, sipariş tarihinden itibaren 15-30 gün arasında ürün teslimatına başlanmaktadır.

Zeta Endüstri olarak hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye, kendimizi sürekli olarak yenilemeye ve geliştirmeye, en iyi kalite ve hizmet anlayışını siz değerli iş ortaklarımıza sunmaya ve sektördeki saygınlığımızı korumaya devam edeceğiz.